
Зварювальний апарат інверторний Ø до 5мм, 160А, кейс APRO (MMA-160 K)
3 990 ₴
- В наявності
- Код: 065274
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Захисний Кейс
Кейс йде в комплектації та захищає від зовнішнього впливу, допомагає при транспортуванні апарату. Можете бути впевнені в тому, що ММА-280 К буде знаходитись в належному стані довгі роки.
Функція зменшення напруги
VRD - влаштований пристрій, що знижує напругу зварювального апарату. Принцип дії заключається в зменшенні напруги холостого ходу до безпечного рівня. Функція вмикається автоматично при розмиканні дуги.
Легкість запалювання та стабільність
В апараті наявний якісний мережевий фільтр, який забезпечує стабільність дуги при просадці напруги. Завдяки цьому зберігається рівномірність та якість шва. Процес запалювання дуги та приведення в дію є максимально легким.
Функціональність та автоматизація
Зварювальний апарат має набір важливих функцій, який покращує результат на виході та значно полегшує робочий процес.
- HotStart — забезпечує швидке підпалювання дуги;
- АntiStick — виключає можливість залипання електрода;
- ArcForce — утримує та посилює дугу у випадку її розриву;
-
Зварювальний апарат в цифрах
ММА-280 К дозволяє використовувати електрод діаметру 1,6-5мм. Коефіцієнт корисної дії інструменту складає 90% та дозволяє працювати в діапазоні зварювального струму від 20 до 280А. Мінімальна напруга мережі під навантаженням складає 180 В.
-
Робочий цикл
Зварювальний апарат при максимальному струмі зварювання працює 6 хвилин без перерви, а 4 хвилини потрібно дати апарату охолодитися. Термодатчики всередині апарату контролюють температуру й при перегріванні вимикають апарат.
| Режими | ММА |
| Клас захисту | IP21S |
| Клас ізоляції | F |
| Діаметр електрода | 1.6-5 мм |
| Охолодження | Повітряно-примусове |
| Напруга холостого ходу | 60 В |
| Довжина кабелю | 2.5 м |
| Напруга мережі | 220 (±15%) |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 |
| Максимальний зварювальний струм | 160 А |
| ККД, % | 90 % |
| Дисплей | Має |
| Аналоги | 078844,065270,065271,065273,065275,065276 |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Вага, кг | 3,5 |
| Максимальна споживана потужність | 6,8 кВА |
| Hot start | Має |
| Anti stick | Має |
| Arc force | Має |
| VRD | Має |
| Наявність транспортувальної ручки або ременя | Має |
| Захист від термічного перевантаження | Має |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 90 % |
| Максимальний діаметр електрода, який використовується | 5 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 160 А |
| Мінімальний діаметр електрода, який використовується | 1.6 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 20 А |
| Напруга живлення | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 990 ₴






