
Генератор інверторний 2.3/2.5 кВт з ручним запуском Kraft Dele (KD697)
20 107 ₴
- Немає в наявності
- Код: 06618
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Інверторний бензиновий генератор Kraft Dele KD697 – оснащений надійним, стійким до роботи в екстремальних умовах 4-тактним двигуном з максимальною потужністю на виході до 2,3 кВт. Ідеальний варіант, щоб зробити ваш відпочинок, похід чи риболовлю ще яскравішим та комфортнішим. Під час роботи повного бака палива об'ємом 4 л вистачить до 4,3 год при 50% навантаженні. Інверторна технологія забезпечує надійне живлення для чутливих електричних приладів та комп'ютерів. Захист при низькому рівні мастила. Зручна захищена панель. Термічний автоматичний вимикач захищає генератор від перевантаження чи перегріву.Індикатор сигналу тривоги значно спрощує контроль при використанні.
Переваги електрогенератора Kraft Dele KD697: Абсолютно новий дизайн, вища вихідна потужність, менший розмір і менша вага. Кожух генератора дозволяє досягнути максимально тихої роботи Інверторна технологія для чистої потужності, коефіцієнт нелінійних спотворень <3% Проста у використанні, багатофункціональна панель. Точний контроль запальника, інтелектуальне управління швидкістю двигуна, більш висока ефективність, нижча витрата. Можна використовувати для підключення медичного обладнання та чутливої техніки 2,5 кВт - висока номінальна потужність 4 л - великий обсяг бака для палива за низької витрати 230 В - номінальна напруга під час роботи Висока мобільність завдяки великим колесам та зручним рукояткам для переміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Тип палива | Бензин |
| Тип генератора | Синхронний |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.3 кВт |
| Максимальна потужність | 2.5 кВт |
| Захист від перевантаження | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 540 мм |
| Висота | 325 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Вага | 23 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 93 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Кількість коліщат | 4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчик рівня оливи | Так |
- Ціна: 20 107 ₴


