
Мініпила акумуляторна 100мм, (без АКБ і ЗП) Vorhut Pro (VMS20)
3 100 ₴
- В наявності
- Код: 34-173
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
|
Міні-пила ланцюгова акумуляторна Vorhut Pro VMS20 34-173 Акумуляторна ланцюгова пила призначена для виконання нескладних домашніх завдань з обрізки дерев. Справжній потенціал розкривається під час обрізки та подрібнення гілок, догляду за садом і навіть нескладних деревообробних робіт. Вона легка, компактна та проста в обслуговуванні - оптимальний варіант для побутових завдань. В моделі реалізована проста система натягування ланцюга. Не потрібно використовувати викрутку або ж ключ — достатньо відрегулювати ланцюг за допомогою колесика, що розташоване на корпусі пили. Необхідна кількість оливи додається ручним способом за допомогою маслянки, яка йде в комплекті. Пояснюється це тим, що пила призначена для виконання нескладних задач та невеликих обʼємів робіт. Єдина li-ion акумуляторна система VORHUT 20V PRO для кількох інструментів. Опис/розмір
|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorhut |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 100 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Швидкість обертання ланцюга | 4.8 м/сек |
| Змазка ланцюга | Ручна |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 3 100 ₴







