
Дриль-шуруповерт акумуляторний 20V, 2 швидкості, без АКБ і ЗП Vorhut PRO (VCD20)
1 750 ₴
- В наявності
- Код: 34-150
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Дриль-шуруповерт акумуляторний Vorhut PRO (VCD20)
Універсальний шуруповерт. Має функції свердління та загвинчування завдяки двошвидкісному редуктору. Інструмент використовується в процесі збиряння меблів, монтажу гіпсокартону, свердління отворів та інших видах робіт. Значний крутний момент(40Нм), дозволяє використовувати його для широкого спектру кріплення. Для свердління отворів у різних матеріалах (при встановленні відповідної оснастки), закручування/відкручування різьбових зʼєднань (при встановленні відповідних біт).
Технічні характеристики:
- Крутний момент 40Нм
- Кількість обертів 0-400/1500 об/хв
- Тіл патрона Одномуфтовий 10 мм
- Тип двигуна Колекторний
- Функція блокування шпинделя так
- Підсвічування робочої зони так
- Функція реверс так
Єдина li-ion акумуляторна система VORHUT PRO 20V для кількох інструментів.
1,ПАТРОН:
Швидкозатискний одномуфтовий патрон для максимальної простоти та швидкості заміни оснастки.
2,ПРОГУМОВАНИЙ КОРПУС:
Не зісковзує з похилих поверхонь за рахунок прогумованих виступів на корпусі інструменту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorhut |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 40 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
- Ціна: 1 750 ₴







