
Дриль-шуруповерт акумуляторний безщітковий, 20V (без АКБ і ЗП) Vorhut Pro (34-154)
3 100 ₴
- В наявності
- Код: 34-154
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шуруповерт акумуляторний Vorhut Pro VCD20B
Високотехнологічний шуруповерт професійного рівня з передовим безщітковим двигуном. Високий крутний момент 50Нм, надійність конструкції та відмінна ергономіка дозволяють якісно виконати будь-яку роботу - свердління дерева, свердління металу та завинчування кріплення діаметром до
12 мм.
Переваги:
- Довжина всього 15 сантиметрів (з урахуванням патрона) і вага 1045 грамів (без АКБ), що робить його найкомпактнішим в лінійці Vorhut Pro.
- Безколекторний (безщітковий) двигун збільшує робочий ресурс, забезпечує більш високу продуктивність, знижує споживання заряду
- акумулятора.
- Висока продуктивність і крутний момент до 50Нм дозволяє закручувати шурупи 8х180 мм на всю
- довжину без зупинки.
- Дві швидкості які мають оберти 0-500/0-1800 об/хв дозволяють підібрати оптимальну кількість обертань в залежності від поставлених завдань.
- Повністю металевий редуктор, одномуфтовий металевий патрон з тріскачкою, служить для найважчих завдань і для роботи з дуже великими навантаженнями, міцний, надійний і довговічний.
- Прогумований корпус зі спеціальними виступами запобігає зісковзуванню з похилих поверхонь.
- Поліпшена ергономіка та гумове руківʼя забезпечують зручність у роботі та контроль над інструментом.
- для події ар піктарівчнтемні місця роботи
- ЄДИНА LI-ION АКУМУЛЯТОРНА СИСТЕМА VORHUT 20V PRO ДЛЯ КІЛЬКОХ ІНСТРУМЕНТІВ.
Hanpyra - 20B,
тип двигуна - безщітковий, діаметр патрона - 1-13мм (метал).
крутний момент - 50Нм,
кількість обертів 0-500/0-1800 об/хв,
тріскачка - 19+1|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorhut |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Кількість ступенів затяжки | 20 |
| Максимальна кількість обертів | 1800 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 50 H*m |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 100 ₴






