
Шліфмашина кутова акумуляторна, безщіткова Ø125мм, (без АКБ і ЗУ) 20V, Vorhut PRO (VAG20B)
3 550 ₴
- В наявності
- Код: 34-166
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Шліфмашина кутова акумуляторна безщіткова Vorhut PRO VAG20B (34-166)
Високотехнологічна заміна мережевої УШМ. При меншій, ніж у мережевого аналога, вазі дана модель має максимальну мобільніст набагато зручнішу ергономіку, має всі допоміжні та захисні системи Що в сукупності з безщітковим двигуном з тривалим ресурсом робить цю модель набагато вигіднішим вибором до придбання. Для зачистки, шліфування та різання металів, різання бетону та каменю при встановленні відповідних шліфувальних, відрізних, алмазних дисків.
Допоміжні електроннісистеми для кращої якості роботи:
- плавний пуск дозволяє розкручувати потужний двигун без ривка та пускового и навантаження
- захист від перенавантаження захищає оператора та виріб під час заклинювання диска
- захист від випадковогоповторного включення.
1. Зуби шестірні металеві та загартовані, що гарантує повну передачу крутного моменту, забезпечує високии рівень надійності та низьку вібрацію.
2. Єдина li-ion акумуляторнасистема vorhut 20v pro для кількох інструментів.
3. Безщітковий двигун bm-motor має ряд переваг перед звичайними щітковими двигунами:
- високий крутний момент - в 2 рази вище, ніж у аналогічного щіткового мотора
- низьке енергоспоживання, внаслідок чого виріб працює до 4 разів довше на одному заряді акумулятора
- високий ступінь захисту двигуна завдяки інтелектуальному управлінню
- підвищена надійність за рахунок відсутності іскор, тертя і контактуючих деталей.
- додаткове руківʼя встановлюється в 3-ох положеннях для комфортної роботи з інструментом.
- швидка фіксація кожуха дозволяє швидко встановити його в зручне роложення для оператора
4. Надійний захист основних вузлів від пилу:
- корпус захищений від попадання пилу металевими сітками, лабіринтне ущільнення всіх кулькових підшипників створює непроникний для пилу повітряний барʼєр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorhut |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
- Ціна: 3 550 ₴






