
Генератор бензиновий 8.5кВт, ручний/електро старт STORM INTERTOOL (DT-1186)
39 850 ₴
- Немає в наявності
- Код: DT-1186
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Бензиновий генератор STORM INTERTOOL (DT-1186) має номінальну потужність 8кВт, максимальну потужність 8,5кВт вистачить для освітлення великого приватного будинку, а також одночасного підключення: до 12 побутових електроприладів в залежності від пускової потужності, або ж до 6-ти одиниць електроінструменту.Обладнання сумісне зі зварювальним апаратом, підходить для комерційних підприємств.
Щоб запустити генератор більше не потрібно витрачати багато зусиль. Для першого запуску інструменту знадобиться менше 5хв. На всі наступні запуски ви витрачатимете не більше однієї хвилини.Інструмент оснащений ручним та електростартером. Спочатку необхідно виконати обкатку.
Генератор має мідну обмотку двигуна, яка на 100% складається з міді. Це підвищує стійкість генератора до навантаження і дозволяє використовувати обладнання тривалий час.
Аварійна система захисту від низького рівня масла в картері унеможливлює запуск двигуна без масла або з недостатнім його рівнем. Це запобігає заклинювання рухомих частин і виходу з ладу двигуна. Забороняючу команду система видає, отримавши відповідні дані від датчика поплавця в картері. Карбюратор у всіх режимах роботи готує оптимальну суміш палива. При зміні навантаження положення дросельної заслінки регулюється автоматично.
| Тип двигуна | Бензиновий, одноциліндровий, чотиритактний, верхньоклапанний, з повітряним охолодженням |
|---|---|
| Напруга | 230/380 В |
| Номінальна потужність | 8000 Вт |
| Максимальна потужність | 8500 Вт |
| Об'єм двигуна | 459 куб.см |
| Тип запуску | Ручний, електро |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Витрата палива | 0,32 л/кВт-г |
| Паливо | бензин А-92, А-95 |
| Час автономної роботи | до 6 ч |
| Об'єм масляного бака | 1,1 л |
| Габаритні розміри | 700х555х56 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Вага | 91,000 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Час безперервної роботи | 6 годин |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 8.5 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 8 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 91 кг |
| Висота | 555 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 16 к. с. |
| Об'єм двигуна | 459 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
- Ціна: 39 850 ₴
