
Генератор бензиновий 5,5кВт, електро/ручний старт STORM INTERTOOL (DT-1158)
26 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: DT-1158
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Бензиновий генератор STORM INTERTOOL (DT-1158) має номінальну потужність 5кВт, максимальну потужність 5,5кВт якої вистачить для освітлення дачі та роботи побутових приладів: холодильника,мікрохвильової печі, ПК, водяного насоса, ноутбука і зарядки телефону.
Щоб запустити генератор більше не потрібно витрачати багато зусиль. Для першого запуску інструменту знадобиться менше 5хв. На всі наступні запуски ви витрачатимете не більше однієї хвилини.Інструмент оснащений ручним та електростартером.
Генератор має мідну обмотку двигуна, яка на 100% складається з міді. Це підвищує стійкість генератора до навантаження і дозволяє використовувати обладнання тривалий час.
Аварійна система захисту від низького рівня масла в картері унеможливлює запуск двигуна без масла або з недостатнім його рівнем. Це запобігає заклинювання рухомих частин і виходу з ладу двигуна. Забороняючи команду система видає, отримавши відповідні дані від датчика поплавця в картері. Карбюратор у всіх режимах роботи готує оптимальну суміш палива. При зміні навантаження положення дросельної заслінки регулюється автоматично.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ DT-1158
| Тип двигуна | Бензиновий/газовий, одноциліндровий, чотиритактний, верхньоклапанний, з повітряним охолодженням |
|---|---|
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 5000 Вт |
| Максимальна потужність | 5500 Вт |
| Об'єм двигуна | 389 куб.см |
| Тип запуску | Ручний, електро |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Витрата палива | 0,32 л/кВт-г |
| Паливо | бензин А-92, А-95/газ |
| Час автономної роботи | до 10 ч |
| Об'єм масляного бака | 1,1 л |
| Габаритні розміри | 695х530х560 мм |
| Гарантія | 3 роки |
| Вага | 84,000 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Час безперервної роботи | 12 годин |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Режим роботи | Безперервний |
| Стан | Новий |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електричний |
| Лічильник мотогодин | Так |
| Рівень шуму | 74 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 84 кг |
| Висота | 530 мм |
| Довжина | 695 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 13 к. с. |
| Об'єм двигуна | 389 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 25 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
- Ціна: 26 800 ₴
