
Циркулярная пила 1800Вт, Ø185мм, Дніпpo (CS-185LX)
4 299 ₴
- В наявності
- Код: CS-185LX
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Продуктивність
Циркулярна пила Dnipro-M CS-185LX має номінальну потужність 1400 Вт, що дозволяє працювати з твердими породами деревини. Конструкція дозволяє встановити диск 190 мм, що розширює спектр пиляльних дисків для використання.
Особливості
- у підошві передбачений регулювальний гвинт, який забезпечує точне позиціонування пили під 90 градусів;
- є шкала, яка дозволяє виставляти точну глибину пропилу, що дає можливість робити наскрізні пази в матеріалі;
- пила має мережевий вимикач ТМ «Jiaben», Який продолжает срок служби інструменту;
- металеві щіткотримачі виконані з латуні, що дозволяє відводити тепло від зони нагріву і робить вузол більш довговічним;
- обмежувач пружини графітової щітки убезпечить двигун при їхньому зносі.
Знімний патрубок
У кожусі передбачений знімний патрубок для підключення пилососа, а якщо його зняти, то ніщо не буде перешкоджати ефективному відведенню стружки.
Міцність і надійність
- підошва і відкидний захисний кожух виконані зі сплаву алюмінію, який витримує експлуатацію в агресивному будівельному середовищі;
- доступ до щіток виконаний окремими знімними кришками, що забезпечує простоту і надійність цього вузла.
Безпека
- каучукова втулка на підшипнику ротора запобігає пошкодженню корпусу при виході з ладу підшипника;
- заливка компаундом обмотки якоря дозволяє використовувати інструмент у промислових цілях;
- повністю герметичний редуктор запобігає витіканню мастила і потрапляння в нього пилу;
- вал посаджений на кульковий підшипник, що збільшує життєвий ресурс вузла і точність робіт.
Ергономіка і комфорт
- рукоятки інструменту мають прогумовані ділянки, що полегшує контроль інструменту під час роботи і дарує додаткове відчуття комфорту в спекотну пору року (в разі запотівання долоні оператора);
- фіксатори виконані з ABS-пластика і мають масивні розміри, що дозволяє витрачати мінімум зусиль на фіксацію в необхідному положенні;
- велика площина кришки двигуна дозволяє надійно розташувати інструмент на поверхні при заміні пиляльного диска.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина пропилу під 45 градусами | 45 мм |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 62 мм |
| Діаметр диска | 185 мм |
| Потужність | 1.8 |
| Потужність двигуна подавання | 1.8 кВт |
| Число обертів диска | 5500 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 299 ₴






