
Кутова шліфмашина 1250 Вт, Ø 125 mm. Дніпpo (GL-125S)
2 148 ₴
- В наявності
- Код: GL-125S
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Особливості моделі
Кутова шліфувальна машина GL-125S — найпотужніша базова модель із довгою ручкою в лінійці. Ідеальний вибір для шліфування та різання. Особлива форма ручки, невеликі габарити та потужність 1250 Вт дають інструменту високу маневровість і дають змогу різати та шліфувати різні поверхні.
Призначення
Ця модель чудово впорається з усіма типами побутових робіт (ремонтом дому, на дачі та в гаражі) тривалістю до 7 годин на день. GS-125S — вдалий вибір для різання арматури до 18 мм, листового металу до 5 мм, плитки, каменю, кераміки, цегли, піно- та газоблока. Цей інструмент легко шліфує деревину та метал щіткою діаметром до 100 мм із прямим і плетеним дротом діаметром до 0,5 мм, торцевим пелюстковим колом будь-якої зернистості та самозачіпною насадкою.
Потужність
Потужний двигун 1250 Вт дає змогу різати арматуру 14 мм усього за 2.9 с і зачищати зварний шов завдовжки 1 м усього за 3 хв.
Регулятор обертів
Вбудований регулятор обертів дає змогу працювати з різними типами робіт і матеріалами:
- положення 1-3 — для зняття зазубрин із матеріалу, утворення фасок та інших делікатних різновидів робіт, де здійснюються зусилля до інструмента (робота з пластиком);
- положення 4 — для шліфування делікатного матеріалу (м'які породи дерева);
- положення 5 — для шліфування матеріалу середньої стійкості до пошкоджень і деформації (тверді породи дерева, метал);
— положення 6 — для різання, зачищення та шліфування матеріалу, який не піддається деформації під час нагрівання та не має пошкодження волокон під час роботи (метал, плитка, камінь, кераміка, цегла, мармурові поверхні, піно- та газоблоки).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дніпром-М |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримка постійної кількості обертів під навантаженням | Ні |
- Ціна: 2 148 ₴





