
Сучкоріз площинний алюмінієві ручки 780мм, Ø35мм My Garden (235-1-780A)
960 ₴
- В наявності
- Код: 235-1-780A
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Спеціальний інструмент за доглядом за деревами та чагарниками. Секатор здатний обрізати живі та сухі гілки діаметром до 35 мм. Має довгі ручки, тому здатний дістатися у густі насадження та інші важкодоступні місця. Зручний у користуванні цей надійний та міцний секатор.
Матеріал леза — високоякісна японська сталь SK5, тому це надає впевненості у роботі. Можете не переживати, що лезо погнеться чи зламається. Лезо має антикорозійне покриття - Silver Teflon, яке на 20% стійкіше. Також покриття допомагає зменшити тертя, завдяки чому працювати краще та легше.
Хоча сучкоріз довгий, але не важкий, бо матеріал ручок з алюмінію. Під час довготривалої роботи руки не будуть занадто швидко втомлюватись. Для максимальної стійкості форма ручок трапецієподібна.
Секатор не сковзає в руках завдяки накладкам з РР + TPЕ, які не втрачають властивостей при нагріванні. Інструмент має демпфери, які пом'якшують віддачу при різі та зменшують навантаження на руки. Секатор гарно справляється з усіма задачами. Обов'язково допоможе вам по садівництву.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | My Garden |
| Країна виробник | Естонія |
| Вага | 1.25 кг |
| Загальна довжина | 780 мм |
| Максимальний діаметр реза | 35 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Вигнута |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ручок | Алюміній + PP + TPE |
| Механізм | Tradition |
| Призначення | Живі та сухі гілки |
| Покриття леза | Silver Teflon |
| Твердість леза | 55-58 HRC |
| Тип | Площинний |
- Ціна: 960 ₴



