
Сучкоріз штанговий Ø30mm з храповим механізмом My Garden (233-1)
1 440 ₴
- В наявності
- Код: 233-1
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучкоріз штанговий з храповим механізмом My Garden (233-1, застосовується для видалення гілок у верхній частині крони. Зазвичай використовується зі спеціальною телескопічною ручкою, в дію приводиться за допомогою шнура. Лезо виготовлене з надміцної японської сталі SK5. Храповий механізм дозволяє видаляти гілки діаметром до 30 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | My Garden |
| Країна виробник | Естонія |
| Вага | 0.95 кг |
| Максимальний діаметр реза | 30 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 3500 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Вигнута |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал леза | SK5 (Японська сталь) |
| Механізм | Block + Ratchet X5 |
| Призначення | Живі та сухі гілки |
| Покриття леза | Teflon |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 440 ₴



