
Сучкоріз площинний храповий, сталеві ручки 780мм, Ø40мм My Garden (231-1-780S)
1 290 ₴
- В наявності
- Код: 231-1-780S
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучкоріз площинний з храповим механізмом, 780мм
Довгі сталеві ручки, з накладками виготовленими з РР + TPR та потужний храповий механізм дозволяють перекушувати гілки до 40 мм в діаметрі.
Лезо виготовлене з високоякісної японської сталі SK5 та має тефлонове покриття, що зменшує тертя, чим відчутно полегшує роботу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | My Garden |
| Країна виробник | Естонія |
| Вага | 1.77 кг |
| Максимальний діаметр реза | 40 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Загальна довжина | 780 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Вигнута |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ручок | Сталь + PP + TPE |
| Механізм | Ratchet X5 |
| Призначення | Живі та сухі гілки |
| Покриття леза | Silver Teflon |
| Твердість леза | 55-58 HRC |
| Тип | Площинний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴



