
Секатор храповий L-190мм, Ø20мм My Garden "Flo" (2221-3-190)
360 ₴
- В наявності
- Код: 221-3-190
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Призначений для безпечного різання живих гілок діаметр до 20 мм. Секатор має спеціальну конструкцію завдяки, якій обрізка проходить швидше та легше. Для того, що працювати секатором вам не потрібні спеціальні знання чи навички. Працювати просто та легко.
Секатор виготовлений із сучасного матеріалу і тому він надійний та міцний у роботі.
З японської надміцної сталі виготовлене лезо, що покрите тефлоном. Саме покриття допомагає зменшенню тертя та полегшує роботу. Тефлонове покриття захищає інструмент від корозії. Обрізка відбувається легко та швидко завдяки добре загостреному правильної форми леза. Корпус зі зручними ергономічними ручками з нейлону та TPR має невелику вагу, завдяки чому рука стомлюється набагато менше. Секатор не вислизне з рук завдяки якісному покриттю ручок. Через те, що працювати просто та легко можна виконати роботу більшого обсягу.
Має надійний замок, що закривається та відкривається однією рукою. Це допоможе запобігти затуплюванню леза у кейсі інструментів. Секатор допоможе берегти природу та спростить нагляд за нею.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | My Garden |
| Країна виробник | Естонія |
| Вага | 0.18 кг |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Максимальний діаметр реза | 25 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал леза | SK5 (Японська сталь) |
| Матеріал ручок | Нейлон + TPR |
| Механізм | Храповий |
| Призначення | Живі гілки |
| Покриття леза | Teflon |
| Твердість леза | 58-60 HRC |
| Тип | Контактний |
| Тип замка | Safe Lock |
- Ціна: 360 ₴


