
Лопата штикова, 1200мм MIHI My Garden "Woody" (211-1-1200)
546 ₴
- В наявності
- Код: 211-1-1200
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Класична штикова лопата підійде для різних робіт біля дому. Така модель вважається універсальною, так як нею можна і копати, і загрібати, і перекидати грунт. Завдяки міцним матеріалам добре витримує навантаження. Зручна у використанні.
Класична штикова лопата з лезом меншого розміру, виготовленим з високоякісної інструментальної сталі 65Mn. Сталь достатньо міцний матеріал, тому полотно лопати не розколеться і не погнеться. Тулейка подовженна, а тому держак не вискоче під час роботи.
Компактний розмір ковша значно полегшує роботу. Завдяки цьому можна використовувати лопату в будь-яких роботах пов'язаних з грунтом. Особливістю ковша є наявність бортиків зверху. Це допомагає набрати більше матеріалу (грунту) та не загубити його під час перенесення.
Металева частина має антикорозійне покриття. Це дозволяє працювати з рідкими матеріалами. Можна працювати під дощем не боячись, що інструмент попсується. А також зберігання лопати не вимагає особливих умов.
Держак виготовлений з твердих порід деревини. Під час великого навантаження не поламається і не трісне. Зручно тримати лопату в руках завдяки правильному діаметру держака. Добре відшліфоване дерево ручки не залишає скалки на руках.
Довжина лопати 1200мм, це дозволяє працювати людям різного зросту. Завдяки якісному матеріалу та правильному використанню, лопата прослужить вам дуже довго, і навіть вічно.
- Матеріал: дерево, сталь 65Mn.
- Довжина: 1200 мм.
- Вага: 1100 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | My Garden |
| Країна виробник | Естонія |
| Вага | 0.9 кг |
| Довжина леза | 375 мм |
| Довжина рукоятки | 1200 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Штикова |
| Ширина леза | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина леза, мм | 375 |
| Довжина, мм | 1200 |
| Матеріал леза | 65Mn |
| Ширина леза, мм | 150 |
- Ціна: 546 ₴


