
Сучкоріз металеві ручки 530мм, Ø38мм Truper (TB-122) (TB-122)
780 ₴
- В наявності
- Код: TB-122
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зустрічайте нове, оновлене, покоління сучкоріза площинного типу Truper ТВ-122, загальною довжиною 680 мм. Виробник значно покращив модель, забезпечивши ще більший комфорт роботи, ефектинвість зрізу гілок та підвищивши ергономіку для користувача. Довжина зросла з 530 до 680 мм, що збільшило плече вжіля, а значить зменшило зусилля, яке необхідне для натиску.
Інші особливості та переваги оновленої моделі включають:
- Лезо виготовлене з інструментальної сталі S50C.
- Призначений для зрізу гілок, товщиною до 38 мм.
- Профіль металевих ручок став овальним, ще більше додаючи жорсткості конструкції.
- Ручки мають протиковзкі ергономінчі накладки з ПВХ.
- Оснащений гумовим демпфером для більш зручної роботи.
- Зроблений в Мексиці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Truper |
| Країна виробник | Мексика |
| Вага | 1.42 кг |
| Максимальний діаметр реза | 38 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Загальна довжина | 530 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Вигнута |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ручок | Сталь + PVC |
| Механізм | Tradition |
| Призначення | Живі та сухі гілки |
| Покриття леза | Поліроване |
| Твердість леза | 55-58 HRC |
| Тип | Площинний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴


