
Секатор площинний кований Ø20mm, 200мм Truper (T-67X)
480 ₴
- В наявності
- Код: T-67X
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Універсальний зручний секатор для обрізки живих гілок. Добре справляється з гілками діаметром до 20 мм. Такий інструмент не завдає шкоди живій природі.
Секатор площинний вигнутий довжиною 200мм. Зріз виходить рівним, а загоєння рослини відбувається швидше. Невелика довжина та вага дозволяють носити його з собою.
Кований секатор із спеціально загартованими лезами, а тому надійність інструмента вище. Загартовані леза міцніші за звичайні - довго служать і не потребують заточування декілька років.
Ручки мають прорезинене покриття, а тому секатор добре тримати у руках та він не вислизне з руки. Після роботи з інструментом на руках не буде мозолів, а деревина не буде пошкоджена. Такий секатор надійний інструмент у садівництві.
Характеристики:
- Призначення: Живі гілки.
- Твердість леза: 50 HRC.
- Механізм: Tradition.
- Діаметр різу: 20 мм.
- Матеріал ручок: Сталь + PVC.
- Довжина: 200 мм.
- Вага: 360 г.
- Матеріал леза: SK5
- Тип замка: Hook Lock.
- Покриття леза: Поліроване.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Truper |
| Країна виробник | Мексика |
| Вага | 0.36 кг |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Максимальний діаметр реза | 20 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал леза | SK5 |
| Матеріал ручок | Сталь + PVC |
| Механізм | Tradition |
| Призначення | Живі гілки |
| Покриття леза | Поліроване |
| Твердість леза | 50 HRC |
| Тип | Площинний |
| Тип замка | Hook Lock |
- Ціна: 480 ₴

