
Секатор косий зріз Ø25mm, L-200мм, SK5 TRUPER Profi (T-45X)
1 050 ₴
- В наявності
- Код: T-45X
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секатор Профі, площинний класичної конструкції Т-45X, 200мм.
Лезо виготовлене з високоякісної японської сталі SK5. Надійний, зручний замок, що легко відкривається однією рукою та виключає випадкову зміну його положення. Ергономічні ручки, виготовлені з надміцного алюмінію, покриття з ПВХ, під зручний хват долонею. Має спеціальний виріз на лезі для перекушування дроту. Діаметр максимального різу 20 мм.
- Матеріал леза: SK5
- Вага, г: 250
- Призначення: Живі гілки
- Твердість леза: 50 HRC
- Механізм: Tradition
- Діаметр різу, мм: 25
- Тип: Площинний
- Довжина, мм: 200
- Тип замка: Tradition Lock
- Бренд: TRUPER
- Покриття леза: Поліроване
- Матеріал ручок: Надміцний алюміній
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Truper |
| Країна виробник | Мексика |
| Вага | 0.25 кг |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Максимальний діаметр реза | 25 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал леза | 0 |
| Матеріал ручок | Надміцний алюміній |
| Механізм | Tradition |
| Призначення | Живі гілки |
| Покриття леза | Поліроване |
| Твердість леза | 50 HRC |
| Тип | Площинний |
| Тип замка | Tradition Lock |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴

