
Лопата штикова дренажна, дерев'яна ручка 123см Truper (PEP-16)
930 ₴
- В наявності
- Код: PEP-16
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ng>Лопата дренажна, довжина 1230 ммTruper (PEP-16)
- Лезо виготовлене з високоякісної інструментальної сталі S50C відмінно гостриться.
- Застосовується для викопування траншей під дренаж при високому рівні грунтових вод, для прокладання труб стаціонарних систем поливу.
- Також суттєво полегшує роботу при необхідності прорідження різноманітних кущових рослин: малини, квітів та видалення кореневих паростків.
- Держак виготовлений з міцного американського горіха має зручну D-подібну ручку, що суттєво полегшує користування інструментом.
- Вага - 2000 г.
- Виготовлено в Мексиці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Truper |
| Країна виробник | Мексика |
| Вага | 2 кг |
| Довжина леза | 485 мм |
| Довжина рукоятки | 1230 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Штикова |
| Ширина леза | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал леза | S50C |
| Держак матеріал | Дерево + пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 930 ₴









