
Кейс для інструментів 510х270х250мм, Truper "Heavy Duty" (CHP-20X) (CHP-20X)
1 200 ₴
- В наявності
- Код: CHP-20X
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кейс для інструментів Truper Heavy Duty CHP-20X
Кейс для інструменту серії Heavy Duty виготовлений з удароміцного поліпропілену з посиленими вуглами, що включає знімний внутрішній лоток для дрібних деталей.
Має металевий замок із вушком для навісного замку.
- Довжина 510 мм
- Ширина 270 мм
- Висота 250 мм
- Матеріал ударостійкий поліпропілен
- Колір чорний
- Знімний лоток
- Вага 2,2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Truper |
| Країна виробник | Мексика |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴



