
Кейс для інструментів 430х240х230мм 1,7кг нерж.замки, Truper "Heavy Duty" (CHP-17X) (CHP-17X)
810 ₴
- В наявності
- Код: CHP-17X
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ящик для інструментів TRUPER CHP-17X має металеву застібку із вушком для замка. Міцний пластик. Розмір-430 х 230 х 250 мм. Вага-1,7 кг
Кейс для інструментів допоможе впорядкувати всі необхідні предмети, які використовуються у процесі домашнього чи професійного ремонту. Функціональний та зручний ящик знадобиться під час транспортування та перенесення великої кількості дрібних деталей та габаритних інструментів. Кейс не лише зберігає їх у порядку, а й захищає вміст контейнера від проникнення вологи, сонячних променів, тим сами продовжуючи термін експлуатації виробів.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Truper |
| Країна виробник | Мексика |
| Стан | Новий |
| Тип | Ящик переносний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 240 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 810 ₴






