
Пістолет продувний пневматичний 122мм (подовжений) APRO (850072)
153 ₴
- В наявності
- Код: 065344
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики Пістолет продувний пневматичний (метал. корпус) подовжений 122мм APRO
| Артикул | 850072 |
| Максимальний тиск | 8 Бар |
| Довжина сопла | 122 мм |
| Пневматичне з'єднання | 1/4" |
| Споживаний об'єм повітря | 85-200 л/хв |
| Робочий тиск | 2-6 Бар |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Витрата повітря | 200 літр/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Основні | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 153 ₴



