
Дриль ударна 600Вт (з регулюванням обертів) APRO (899055)
1 659 ₴
- В наявності
- Код: 899055
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легкий і потужний
Компактність
Усі внутрішні елементи дриля розміщені таким чином, що, навіть маючи досить високу потужність, інструмент залишається компактним і зручним у використанні.
Надійність і регулювання обертів
Кожен елемент дриля стійкий до пошкоджень і корозії. Міцний пластик, лакове покриття корпусу та прогумована рукоятка — запорука довгого терміну служби інструмента. Є зручне колесо регулювання обертів для комфортної та ефективної роботи.
Функціональність
Окрім зручного швидкознімного патрона, дриль оснащений глибиноміром, додатковою рукояткою та іншими деталями, які роблять використання інструмента швидшим і комфортнішим.
Перемикання режимів
Дриль має зручний перемикач режимів з ударного на безударний.
Характеристики Дриль ударний 13/600 APRO
| Артикул | 899055 |
| Максимальні оберти | 3000 об./хв. |
| Регулювання обертів | З регулюванням обертів |
| Діаметр патрона | 1.5-13 мм |
| Тип патрона | Ключовий |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Довжина кабелю | 3 м |
| Максимальний діаметр сверління сталі | 10 мм |
| Максимальний діаметр сверління деревини | 25 мм |
| Рівень шуму | Lpa 95 дБ(А) Lwa 109 дБ(А) |
| Ударний режим | Має |
| Аналоги | 075044,054574,054575,054573,075043 |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Вага, кг | 2,3 |
| Максимальна потужність | до 600 Вт |
| Вібраційне навантаження | 5,6 м/с 2 |
| Фіксація кнопки увімкнення | Має |
| Максимальний діаметр сверління бетону | 13 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 659 ₴





