
Пневмопістолет піскоструминний (забірний шланг) APRO (850102)
309 ₴
- В наявності
- Код: 065353
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики Пневмопістолет піскоструминний (забірний шланг) APRO
| 850102 | |
| Довжина шлангу | 1 м |
| Діаметр сопла | 6 мм |
| Діаметр форсунки | 2.0 мм |
| Максимальна витрата повітря | 160 л/хв |
| Пневматичне з'єднання | 1/4" |
| Споживаний об'єм повітря | 80-220 л/хв |
| Робочий тиск | 2-8 Бар |
| Система розпилення | HP |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Витрата повітря | 160 літр/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Діаметр сопла | 6 мм |
| Робочий тиск | 8 бар |
Інформація для замовлення
- Ціна: 309 ₴




