
Компресор ремінний трициліндровий 200 л, 380 В, 5.5 кВт, 865 л/хв, 10бар SIGMA (7044761)
74 426 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7044761
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Компресор оливна наповнений трициліндровий із ремінним приводом Sigma (7044761), призначений для нагнітання стисненого повітря з подальшим його подаванням під тиском у різні типи пневмоінструменту та пневмообладнання. Ремінний привод компресора закритий металевим кожухом, який запобігає потраплянню сторонніх предметів. Опорна ніжка забезпечує стійке положення на поверхні, а гумова подушечка знижує рівень вібрації. Компресор спроєктований для професійного застосування. Застосовується в будівництві та невеликому виробництві, на СТО та майстернях. Ресивер дає змогу накопичувати більший об'єм стисненого повітря, що неабияк зменшує частоту увімкнення двигуна, зменшуючи навантаження на компресор і відповідно збільшує термін його експлуатації.
Особливості:
- Встановлені зворотний і запобіжний клапани;
- Статор електродвигуна з мідними обвитками;
- Зручно розміщений корок дає змогу легко та швидко злити конденсат із ресивера;
- Обладнаний магнітним пускачем і блоком контролю та захисту електродвигуна під час обривання, перекосу, чергування фаз (час спрацьовування блока захисту 2-3 секунди);
- Встановлено два універсальні швидкознімні латунні конектори;
- Два манометри дають змогу контролювати тиск усередині ресивера та тиск на виході;
- Регульований робочий тиск;
- Збільшений ресурс роботи повітряного блока компресора завдяки зменшенню кількості обертів колінчастого вала;
- Ремінний привод захищений металевим кожухом;
- Високоміцний ресивер;
- Низькі вібрація й рівень шуму.
Комплектація
- компресор у зборі;
- гарантійний талон;
- инструкция;
- три сталеві фільтри;
- 4 сталеві колеса;
- кріплення для коліс;
- ручка для транспортування;
- паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 191 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Живлення | Мережа 380В |
| Кількість циліндрів | 3 |
| Об'єм ресивера | 200 л |
| Робочий тиск | 10 бар |
| Споживана потужність | 5500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, мм | 975 |
| Довжина, мм | 1375 |
| Особливості | Статор електродвигуна з мідними обвитками |
| Тип упаковки | фанера |
| Рівень шуму, дБ | 98 |
| Частота, Гц | 50 |
| Ширина, мм | 515 |
- Ціна: 74 426 ₴





