
Лопата совкова 280×240мм з пластиковою ручкою 1050 мм, FLORA (5046034)
701 ₴
- В наявності
- Код: 5046034
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лопата совковая с пластиковой ручкой 280×240×1050мм 1.8кг FLORA (5046034) это ручной инструмент, предназначенный для копания, расчистки или переноса грунтов и прочих сыпучих и рыхлых материалов.
Характеристики:
- Полотно виготовлено з загартованоЇ високовуглецевої сталі 65Mn
- Борти перешкоджають прокидання сипучих матеріалів
- Полотно міцно приєднана до ручки чотирма заклепками
- Порошкове покриття запобігає налипання в'язких матеріалів
- Надміцний держак з ударостійкого пластику
- Зручна D-подібна рукоятка на держаку
- Ергономічна ручка мінімізує ступінь впливу на спину і руки
- Легка вага лопати
- Призначена для робіт, де потрібна підвищена міцність інструменту
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flora |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.8 кг |
| Довжина леза | 240 мм |
| Довжина рукоятки | 1050 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | склопластик |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Совкова |
| Ширина леза | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина (мм) | 1.8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 701 ₴





