
Лопата совкова 290×235мм з металевою ручкою 1170 мм, FLORA (5045544)
644 ₴
- В наявності
- Код: 5045544
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лопата совкова з металевою ручкою 290×235×1170 мм 2.25 кг FLORA (5045544) — це ручний інструмент, призначений для копання, розчищення або перенесення ґрунтів та інших сипких і пухких матеріалів.
Характеристики:
- Полотно виготовлено з загартованоЇ високовуглецевої сталі 65Mn
- Борти перешкоджають прокидання сипучих матеріалів
- Полотно міцно приєднана до ручки за допомогою зварювання
- Порошкове покриття запобігає налипання в'язких матеріалів
- Надміцний держак з пофарбованої сталевої труби товщиною 1,5 мм
- Зручна D-подібна рукоятка на держаку
- Ергономічна ручка мінімізує ступінь впливу на спину і руки.
- Легка вага лопати
- Призначена для робіт, де потрібна підвищена міцність інструменту
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flora |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.25 кг |
| Довжина леза | 290 мм |
| Довжина рукоятки | 1170 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | сталь |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Совкова |
| Ширина леза | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина (мм) | 1.7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 644 ₴





