
Гілкоріз плоскостійкий з зубчатою подачею, сталеві ручки 610мм, Ø30mm Sigma (5022504)
383 ₴
- В наявності
- Код: 5022504
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучкоріз площинний шестерний сталеві рукоятки 610мм FLORA (5022504) Систематичний догляд за деревами в саду необхідний для збереження гарного зовнішнього вигляду, здоров'я і врожайності рослин. Сучкоріз для обрізки дерев один з найпопулярніших типів ручного садового ріжучого інструменту. Це універсальне пристосування застосовується для обробки садів невеликої площі і являє собою посилену модифікацію секатора. Призначається для обрізки гілок і маленьких сучків діаметром від 3 до 5 см. Довгі ручки сучкоріза утворюють хороший важіль, полегшуючи роботу. Характеристики: Шестерний механізм дає змогу різати товсті гілки за один раз без особливих зусиль Рукоятки з якісної сталі Ріжуче лезо з якісної високовуглецевої сталі Антиадгезійне покриття лез знижує ймовірність залипання лез під час роботи Зустрічне лезо вкрите антикорозійним покриттям (хромування)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.9 кг |
| Загальна довжина | 610 мм |
| Максимальний діаметр реза | 30 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Вигнута |
Інформація для замовлення
- Ціна: 383 ₴


