
Гілкоріз площинний сталеві ручки 610мм, Ø30mm Sigma (5022474)
385 ₴
- В наявності
- Код: 5022474
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гілкоріз плоскостійний сталеві ручки 610 мм Sigma (5022474)
Опис і призначення
Систематичний догляд за деревами в саду необхідний для збереження гарного зовнішнього вигляду, здоров'я та врожайності рослин.
Гілкоріз для обрізання дерев один із найпопулярніших типів ручного садового різального інструменту. Це універсальне пристосування застосовується для оброблення садів невеликої площі та являє собою посилену модифікацію секатора. Призначається для обрізання гілок і маленьких сучків діаметром від 3 до 5 см. Довгі ручки сучкоріза утворюють гарний важіль, полегшуючи роботу.
Характеристики
- Ручки з якісної сталі
- Різальне лезо з якісної високовуглецевої сталі
- Антиадгезійне покриття лез знижує ймовірність залипання лез під час роботи
- Зустрічне лезо вигнуте та покрите антикорозійним покриттям (хромування)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.8 кг |
| Загальна довжина | 610 мм |
| Максимальний діаметр реза | 30 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Вигнута |
Інформація для замовлення
- Ціна: 385 ₴



