
Гілкоріз площинний з зубчатою подачею, алюмінієві ручки 483мм, Ø38mm Sigma (5022424)
484 ₴
- В наявності
- Код: 5022424
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Гілкоріз плоскостійкий шестереньковий алюмінієві ручки 483 мм Sigma (5022424)
Опис і призначення
Систематичний догляд за деревами в саду необхідний для збереження гарного зовнішнього вигляду, здоров'я та врожайності рослин.
Гілкоріз для обрізання дерев один із найпопулярніших типів ручного садового різального інструменту. Це універсальне пристосування застосовується для оброблення садів невеликої площі та являє собою посилену модифікацію секатора. Призначається для обрізання гілок і маленьких сучків діаметром від 3 до 5 см. Довгі ручки сучкоріза утворюють гарний важіль, полегшуючи роботу.
Характеристики
- Шестереньковий механізм дає змогу різати товсті гілки одного разу без особливих зусиль
- Ручки з якісного алюмінію
- Різальне лезо з якісної високовуглецевої сталі
- Антиадгезійне покриття леза знижує ймовірність залипання лез під час роботи
- Зустрічне лезо покрите антикорозійним покриттям (хромування)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.75 кг |
| Загальна довжина | 483 мм |
| Максимальний діаметр реза | 38 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Вигнута |
- Ціна: 484 ₴


