
Лопата совкова універсальна 500×320×1.3 мм 1.2 кг (сніг, зерно) GRAD (5049365)
292 ₴
- В наявності
- Код: 5049365
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лопата совкова універсальна 500×320×1.3мм 1.2кг (сніг, зерно) GRAD (5049365) це ручний інструмент, призначений для копання, розчищення або перенесення грунтів і інших сипучих і рихлих матеріалів.
Характеристики:
- Виготовлена з вуглецевої сталі
- Борти перешкоджають просипанию сипучих матеріалів
- Порошкове покриття запобігає налипанню в'язких матеріалів
Призначена для навантажувально-розвантажувальних робіт легких сипучих матеріалів, зерна, прибирання снігу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grad |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.2 кг |
| Довжина леза | 500 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Совкова |
| Ширина леза | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина (мм) | 1.3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 292 ₴
