
Лопата для прибирання снігу пластикова 440×460×10 мм (чорна) GRAD (5049415)
141 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5049415
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лопата для прибирання снігу пластикова з алюмінієвою планкою 440×460×10 мм (чорна) GRAD (5049415) застосовується для очищення прибудинкових територій, стежок, тротуарів і плоских дахів від снігу. Протистоїть налипанню снігу та намерзанню льоду, дає змогу швидко та якісно позбутися як невеликого снігового шару, так і від сутінків.
Характеристики:
- Морозостійкий пластик;
- Робоча частина із широкою та рівною поверхнею;
- Борти перешкоджають сповзанню снігових пластів убік;
- Алюмінієва пластина підсилює конструкцію й дає змогу очищати намерзлі шари;
- Комплектується кріпленням для держака та пластиковою ручкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grad |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.14 кг |
| Довжина леза | 440 мм |
| Матеріал робочої частини | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Снігоприбиральна |
| Ширина леза | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Морозостійкий пластик |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 141 ₴


