
Секатор обвідний Ø20mm, L-215мм FLORA (5021434)
333 ₴
- В наявності
- Код: 5021434
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секатор обвідний 215 мм неіржавка сталь FLORA (5021434) призначений для обрізання пагонів і нетовстих гілок під час формування та прорізування крони дерев, чагарників, збирання винограду та ін.
Характеристики
- Різальне лезо з неіржавкої сталі;
- Ручки з ПВХ-покриттям;
- Мікрометричне регулювання;
- Система амортизації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.292 кг |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Максимальний діаметр реза | 20 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | ПВХ покриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333 ₴






