
Секатор обвідний 200 мм неіржавка сталь FLORA (5021404)
335 ₴
- В наявності
- Код: 5021404
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секатор обвідний 200мм нержавіюча сталь FLORA (5021404) призначений для обрізання пагонів і тонких гілок при формуванні і проріджуванні крони дерев, чагарників, зборі винограду і тд.
Характеристики:
- Ріжуче лезо з нержавіючої сталі
- Ручки з ПВХ покриттям
- Мікрометрична регулювання
- Система амортизаці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.25 кг |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Максимальний діаметр реза | 20 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | ПВХ покриття |
Інформація для замовлення
- Ціна: 335 ₴







