
Сікатор з храповим механізмом Ø20мм, L-205мм FLORA (5021344)
338 ₴
- В наявності
- Код: 5021344
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сікатор з храповим механізмом 205мм нержавіюча сталь FLORA (5021344) призначений для обрізування пагонів і нетолстых гілок при формуванні і проріджуванні крони дерев, чагарників, збір винограду і тд. Особливість даної моделі - храпових механізм ("трещітка"), який дозволяє різати досить товсті гілки не докладаючи при цьому великих зусиль.
Характеристики
- Храпових механізм дозволяє різати товсті і тверді гілки не докладаючи великих зусиль;
- Ріжуче лезо з нержавіючої сталі;
- Опорна наковаленка має хвилястий профіль, що дозволяє додатково зафіксувати гілку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Flora |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.3 кг |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Максимальний діаметр реза | 20 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
Інформація для замовлення
- Ціна: 338 ₴






