
Ножівка для пінобетону з тефлоновим покриттям 550мм T-Rex SIGMA (4403231)
642 ₴
- В наявності
- Код: 4403231
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ножівка для пінобетону з тефлоновим покриттям 550 мм T-Rex Sigma (4403231) призначена для розпилювання блоків із газо- та пінобетону. Ножівка має твердосплавні напайки з карбіду вольфраму зі спеціальним кутом заточування для розпилювання газо- та пінобетонівних блоків. Тефлонове покриття захищає полотно від корозії та знижує тертя. Двокомпонентна ручка ергономічної форми кріпиться до полотна трьома гвинтами.
Характеристики
- Твердосплавні напайки через зуб — тип YG8;
- Сталь 65Mn;
- Двокомпонентна ручка;
- Твердість сталі 51-56HRC.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.708 кг |
| Довжина ріжучого полотна | 550 мм |
| Матеріал ручки | склопластик |
| Призначення пилки (ножівки) | з Пінобетону |
| Стан | Новий |
| Тип ручної пилки | ножівка |
| Товщина ріжучого полотна | 1.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка стали | 65Mn |
| Покриття | тефлонове |
| Твердість | 51-56 HRC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 642 ₴



