
Ножівка для дерева 400 мм, 3TPI GRAD (4401815)
191 ₴
- В наявності
- Код: 4401815
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ножівка для дерева 400 мм 3TPI Grad (4401815) призначена для поздовжнього та поперечного розпилювання заготів середніх і дрібних розмірів деревини з м'яких і твердих порід, ДСП, фанери та ПВХ.
Характеристики
- Двогранне заточування зубця;
- Загартований зуб;
- Сталь 65 Mn;
- Твердість сталі 51-56HRC;
- Пластикова ручка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grad |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.33 кг |
| Довжина ріжучого полотна | 400 мм |
| Кількість зубів на дюйм | 3 шт. |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Призначення пилки (ножівки) | по дереву |
| Стан | Новий |
| Тип ручної пилки | ножівка |
| Товщина ріжучого полотна | 0.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка стали | 65Mn |
| Твердість | 51-56 HRC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 191 ₴


