
Ключ розвідний з переставною губкою 250 мм, 0-35 мм CrV (TPR) SIGMA (4100931)
449 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4100931
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Ключ розвідний з переставною губкою 250 мм, 0-35 мм CrV (TPR) Sigma (4100931) призначений для відгвинчування та загвинчування гайок, болтів, гвинтів та інших нарізних з'єднань. Зручний під час сантехнічних робіт, ремонту автомобілів і велосипедів. Виготовлений із високоякісної хромо-ванадієвої сталі з антикорозійним покриттям. Має рухому переставну губку, зазубрену з одного боку, завдяки чому може використовуватися як трубний ключ. На губках ключів нанесена міліметрова шкала для регулювання ширини захоплення. Двокомпонентна ергономічна ручка зручно лежить у руці. Ребриста поверхня ручки не дає ключу вислизнути з руки під час роботи. Ключ обладнаний отвором для чіпляння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина інструменту | 250 мм |
| Максимальна ширина захоплення | 35 мм |
| Стан | Новий |
| Тип ключа | Розвідний поворотний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Маса, кг | 0.469 кг |
| Матерiал | CrV |
| Матеріал ручки | TPR + PP |
| Розмір | 10 |
- Ціна: 449 ₴







