
Секатор контактний із наваленкою Ø20mm, L-205мм ULTRA (5021072)
432 ₴
- В наявності
- Код: 5021072
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секатор із наваженкою 205 мм SK5 ULTRA (5021072) має спеціальну конструкцію, завдяки якій чудово рубає сухі та тверді гілки діаметром до 20 мм.
Переваги:
- Завдяки опорній накенанні, чудово рубить тверді сухі гілки;
- Різальне лезо з антиадгезійним покриттям із японської сталі SK5;
- Регулятор ширини відкриття;
- Виробництво Тайвань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 0.3 кг |
| Загальна довжина | 205 мм |
| Максимальний діаметр реза | 20 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | SK5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 432 ₴




