
Секатор з поворотною ручкою Ø16mm, L-210мм ULTRA (5021012)
492 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5021012
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Секатор із поворотною ручкою 210 мм ULTRA (5021012) призначений для обрізання пагонів і не товстих гілок діаметром до 16 мм під час формування та прорізування крони дерев, чагарників, збирання винограду тощо.
Переваги:
- Поворотна ручка забезпечує зручне захоплення і зменшує вплив на кисть руки;
- Різальне лезо з антиадгезійним покриттям з японської сталі SK5;
- Виробництво Тайвань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.3 кг |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Максимальний діаметр реза | 16 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | SK5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 492 ₴





