
Секатор обвідний Ø10mm, 160мм GRAD (5021715)
135 ₴
- В наявності
- Код: 5021715
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секатор обвідний 160 мм Grad (5021715) призначений для обрізання пагонів і не товстих гілок до 10 мм під час формування та прорізування крони дерев, чагарників, збирання винограду тощо.
Переваги:
- Секатор завдовжки 160 мм зручно лежить у долоні;
- Різальне лезо з антиадгезійним покриттям із якісної високовуглецевої сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grad |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.115 кг |
| Загальна довжина | 160 мм |
| Максимальний діаметр реза | 10 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴



