
Секатор контактний із наваленкою Ø20mm, L-200мм FLORA (5021374)
234 ₴
- В наявності
- Код: 5021374
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секатор із наваженкою 200 мм Flora (5021374) має спеціальну конструкцію, завдяки якій чудово рубає сухі та тверді гілки діаметром до 20 мм.
Переваги:
- Завдяки опорній накенанні, чудово рубить тверді сухі гілки;
- Різальне лезо з антиадгезійним покриттям із якісної високовуглецевої сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.245 кг |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Максимальний діаметр реза | 20 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 234 ₴




