
Струбцина столярна тип F 300×120 мм GRAD (4242665)
319 ₴
- В наявності
- Код: 4242665
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Струбцина столярна тип F 300x120мм Grad (4242665) застосовується для затискання та фіксації різних заготівок і деталей під час склеювання та інших столярних робіт. Для максимальної зручності пристрій закріплюється на столі або верстаті. Матеріал конструкції інструментальна сталь, що вирізняється своєю високою міцністю, що забезпечує довгий термін експлуатації пристосування та надійну фіксацію. Шпиндель із трапецієподібною різзю забезпечує передавання зусиль на заготівку та водночас має легкий хід. Ручка пристосування виготовлена з пофарбованого дерева та покрита захисним лаком. Струбцина такої форми гарантує максимально надійний затискач, захищений від зриву.
Переваги:
- Високоміцна інструментальна сталь;
- Дерев'яна ручка покрита захисним лаком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grad |
| Країна виробник | Китай |
| Захист від прослизання | Так |
| Матеріал струбцини | Метал |
| Механізм | Гвинтовий |
| Стан | Новий |
| Тип | F-подібна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина, мм | 300 мм |
| Розмір | 300x120 мм |
| Ширина, мм | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 319 ₴
