
Бензиновий генератор 220В 2.5/2.8 кВт з ручним пуском UNICRAFT (PG-E 30 SRA)
14 388 ₴
- В наявності
- Код: PG-E 30SRA
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бензиновий генератор PG-E 30 SRA UNICRAFT — це генератор, який поєднує надійність та високу потужність, створений для забезпечення стійкого електропостачання у будь-якому середовищі. Наші генератори підходять для будівельних майданчиків, майстерень, садів, а також для відпочинку та кемпінгу. З нашими синхронними генераторами електроенергії ви можете керувати важкими запусками машин і електроінструментів у разі збою електроживлення. Оснащений найсучаснішими технологіями та зручними функціями, він стане відмінним вибором для різних завдань.
Бензиновий генератор PG-E 30 SRA UNICRAFT має такі особливості:
Бензиновий генератор PG-E 30 SRA UNICRAFT має такі особливості:
- Всі генератори з мідними обмотками.
- Короткочасна потужність до 3 разів перевищує номінальну потужність.
- Автоматичне регулювання напруги AVR забезпечує постійну вихідну напругу та дозволяє генератору працювати при постійній напрузі. полегшує роботу чутливого обладнання.
- Захист від перевантаження за допомогою теплового автоматичного вимикача /li>.
- Відключення при низькому рівні масла з сигнальною лампою.
- Дисплей 3 в 1 для напруги, частоти та годин роботи.
- Довгий час роботи завдяки великому баку.
- Бак з індикатором рівня.
- Ергономічні з'єднання на передній стороні.
- Легке транспортування завдяки комплекту коліс і стійким складаним ручкам.
- Привід: SC170F.
- Коефіцієнт потужності: 0,9 Cos ɸ.
- Стартер: Ручний пуск.
- Паливо: Бензин.
- Місткість бака: 15 л.
- Рівень звукового тиску Lp: 75 дБ(А).
- Рівень звукової потужності Lw: 96 дБ(А).
- Тип: Синхронний.
- Номінальна напруга: 230 В.
- Повна потужність LTP: 3,08 кВА.
- Активна потужність LTP: 2,8 кВт.
- Повна потужність COP: 2,75 кВА.
- Активна потужність COP: 2,5 кВт.
- Ступінь захисту IP генератора: IP 23.
- Тип розетки: 2 x 230 В, Schuko.
- Розетка IP ступінь захисту: IP 44.
- ВПЕ: 1.
- Довжина: 595 мм.
- Ширина: 460 мм.
- Висота: 500 мм.
- Вага: 48,7 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Unicraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип палива | Бензин |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 2.5 кВт |
| Максимальна потужність | 2.8 кВт |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Синхронний. |
| Привод | SC170F |
| Габарити ДхШхВ: | 595х460х500 мм |
| Місткість бака | 15 л |
| Повна потужність LTP: | 2,8 кВт |
| Номінальна напруга | 230 В. |
| Рівень звукового тиску Lp: | 75 дБ(А) |
| Стартер | Ручний запуск |
| Тип розетки: | 2 x 230 В, Schuko |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 388 ₴



