
Секатор обвідний Ø22mm, 215 мм GRAD (5021735)
164 ₴
- В наявності
- Код: 5021735
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Секатор обвідний 215 мм Grad (5021735) призначений для обрізання пагонів і не товстих гілок до 20 мм під час формування та прорізування крони дерев, чагарників, збирання винограду тощо.
Переваги:
- Збільшена довжина секатора 215 мм;
- Різальне лезо з антиадгезійним покриттям із якісної високовуглецевої сталі.
- Антиадгезійне покриття леза знижує ймовірність залипання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grad |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.178 кг |
| Загальна довжина | 215 мм |
| Максимальний діаметр реза | 22 мм |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
Інформація для замовлення
- Ціна: 164 ₴



