
Фарборозпилювач із редуктором HVLP Ø1,4мм, 600мл (в/б пласт.) APRO (065334)
1 050 ₴
- В наявності
- Код: 850036
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фарборозпилювач APRO — ідеальний інструмент для рівного та якісного фарбування
Фарборозпилювач APRO — це надійний помічник як для професійних малярів, так і для домашніх майстрів. Завдяки високій потужності та точному розпиленню він забезпечує ідеальне покриття на різних поверхнях: дерево, метал, пластик або стіни. Відтепер фарбування перестає бути складною та виснажливою справою — з APRO це швидко, чисто та ефективно!
Характеристики Фарборозпилювач HVLP Ø1,4мм в/б пласт. 600мл з редуктором APRO
| Артикул | 850036 |
| Продуктивність | 100-200 мл/хв |
| Об'єм бака | 600 мл |
| Діаметр форсунки | 1.4 мм |
| Пневматичне з'єднання | 1/4" |
| Споживаний об'єм повітря | 140-280 л/хв |
| Робочий тиск | 3 бари |
| Система розпилення | HVLP |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Ємність бака розпилювача | 0.6 л |
| Витрата повітря | 140 літр/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Діаметр сопла | 1.4 мм |
| Робочий тиск | 3 бар |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴




