
Дриль ударна 1000Вт (з регулюванням обертів) APRO (899057)
1 914 ₴
- В наявності
- Код: 899057
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вибір професіонала
Можливості
Даний дриль є найпотужнішим в асортименті мережевих дрилів APRO. Він дозволяє виконувати найскладніші професійні завдання на будівництві та в промисловості. В комплекті іде глибиномір.</p>
Надійність
Дриль виготовлений з найміцніших матеріалів, а його корпус вкритий 2-ма шарами лаку. Таким чином, пристрій надійно захищений від корозії та механічних пошкоджень.
Ергономічність
Ми проектували інструмент так, щоб ви могли користуватися ним тривалий час. Форма корпусу й руків'я виконана таким чином, щоб максимально розподілити навантаження й зробити вашу роботу комфортною.
Характеристики Дриль ударний 13/1000 APRO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 914 ₴






