
Лопата штикова, з черенком 1450мм Truper (PIR-P)
870 ₴
- В наявності
- Код: PIR-P
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лопата штикова, з держаком 1450 мм Truper (PIR-P)
- Лезо виготовлене з високоякісної інструментальної сталі S50C відмінно гостриться.
- Держак з міцного американського горіха має зручний діаметр та покриття, яке захищає дерево від вологи.
- Ковшоподібна форма леза дозволяє не тільки легко копати, але й ефективно працювати з різноманітними сипучими матеріалами.
- Металева частина пофарбована для захисту від корозії.
- Вага - 2000 г
- Виготовлено в Мексиці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Truper |
| Країна виробник | Мексика |
| Вага | 2 кг |
| Довжина леза | 520 мм |
| Довжина рукоятки | 1450 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | дерево |
| Стан | Новий |
| Тип лопати | Штикова |
| Ширина леза | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴

