
Машина шліфувальна кутова (болгарка) Ø230 мм, 2300Вт APRO (899016)
6 245 ₴
- В наявності
- Код: 054569
+380 (98) 282-24-11
Денис- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зручний пристрій для професіоналів
Поворотне руків'я
Надзвичайно зручне руків'я, що має 3 робочих положення. Дозволяє без проблем тримати досить важку болгарку й обробляти матеріал під різними кутами.
Ергономічний корпус
Забезпечує комфортну роботу з пристроєм протягом тривалого часу. Обгумовані руків'я дозволяють надійно утримувати болгарку в руках і виконувати найскладнішу робу без натяку на втому.
Надійна конструкція та плавний пуск
Міцні матеріали корпусу, шар лакового покриття й антивібрація суттєво подовжують строк служби пристрою, та роблять його використання ще більш приємним та зручним.
Характеристики Кутошліфувальна машина (болгарка) 230/2300 ПРКМ APRO
| Артикул | 899016 |
| Посадковий діаметр | 22,23 |
| Діаметр диска | 230 мм |
| Номінальна напруга змінного струму | 220-240 V |
| Регулювання обертів | Без регулювання обертів |
| Різьблення шпинделя | М14 |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Клас захисту | IP20 |
| Максимальна частота, об/хв | 6 500 |
| Плавний пуск | Має |
| Аналоги | 081214,054570,081215 |
| Номінальна потужність | 2300 Вт |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Вага, кг | 7 |
| Захист від випадкового включення | Має |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 245 ₴


