
Тример бензиновий 1,6 к.с, 32,5 куб.см APRO (ВТ 1150)
3 461 ₴
- В наявності
- Код: 082427
- +380 (50) 747-47-17Василь
- +380 (97) 960-33-09Василь
Економний бензиновий триммер APRO ВТ 1150
Надійність двигуна
Виробник встановив 2-х тактний мотор. Він виготовлений відповідно до стандартів ГОСТу та такого ж ресурсного, як і вся лінійка інструменту бренду APRO. При правильній експлуатації слугуватиме роками, а у разі поломки після гарантійного терміну легко ремонтується.
Економічність мотокоси
Потужність бензинового тримера APRO досягає 1150 Вт. Це дозволяє розганяти ножі до 7000 об/хв і споживати дуже мало паливної суміші. До того ж, об'єм двигуна 32,5 см. куб., що гарантує невеликі витрати на бензин.
Універсальність мототримера
Щоб користувач міг працювати косою з безліччю видів чагарників, коса оснащена двома ріжучими системами: трилопатевим ножем та голівкою для волосіні.
Захист користувача
У процесі скошування високої трави не завжди видно, чи є камінь чи інша перешкода. Натрапивши на нього, може пошкодитися ніж та уламок, або камінь полетить у непередбачуваному напрямку. Так щоб вони пішли в протилежну від користувача сторону, над лопатями знаходиться міцний металевий кожух.
Комфорт користувача
Тример оснащений довгою трубою, на якій можна прикріпити ручки в будь-якому місці. Це дозволить підібрати оптимальний варіант під свій зріст. А для того, щоб навантаження на руки користувача було мінімальним, є наплечний ремінь.
Характеристики Тример бензиновий APRO ВТ 1150
| Артикул | 899115 |
| Діаметр поршня | 36 мм |
| Об'єм двигуна | 32,5 куб.см |
| Тип двигуна | 2-х тактний |
| Об'єм паливного баку, л | 1 л |
| Швидкість обертання | 7000 об/мин |
| Рівень шуму | 92 дБ |
| Аналоги | 082428,082429,084013,084014,084069,084071,077786,078234,078237 |
| Номінальна потужність | 1150 Вт/1,6 к.с |
| Гарантійний термін | 36 місяців |
| Вага, кг | 8,0 кг |
| Діаметр скошування ліскою | 440мм |
| Діаметр скошування диском | 255 мм |
| Діаметр штанги | 26 мм |
| Карбюратор з праймером | ні |
| Діаметр валу/тип кріплення | 8мм/9 шліців |
| Кріплення паливного баку | пластикове |
| Витрата пального | 0,5 л/год |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Максимальна кількість обертів | 7000 об/хв |
| Потужність двигуна | 1.6 к. с. |
| Ріжучий елемент | Ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Тример |
- Ціна: 3 461 ₴
- Спосіб упаковки: APRO







